Poniżej prezentujemy spektakle i koncerty, przy których organizacji braliśmy udział


koncert Agnieszka Chylińska // 29.07.2018 // Sopot

Koniec września 2016 roku. Po siedmiu latach od wydania studyjnego albumu „Modern Rocking” fanów Agnieszki Chylińskiej obiega niespodziewana wiadomość – artystka nagrała nowy krążek! Chylińska powróciła na polską scenę w wielkim stylu, ukazując jednocześnie swoją odmienną, niż ostatnim razem, odsłonę. I mimo że „Forever Child” nadal jest oparty na elektronice, to jednak w porównaniu z poprzednim krążkiem więcej na nim rockowego, tak charakterystycznego dla tej wokalistki, pazura. Pierwszy utwór z krążka – „Królowa łez” – został do tej pory odsłuchany w serwisie YouTube ponad 54 milionów razy, przez co zyskał status Diamentowego Singla. Fakt ten chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo wyczekiwany był powrót Agnieszki Chylińskiej.

„Forever Child” jest zaskakującą i nieoczywistą muzyczną wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią /hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy.
Album pokrył się potrójną platyną, zaś promująca go trasa koncertowa cieszyła się tak ogromnym powodzeniem i entuzjazmem fanów, że wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie, a bilety znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni. Niebywałym powodzeniem cieszyły się również europejskie koncerty artystki na początku tego roku. Na koncertach „Forever Child Tour” ta ogromnie charyzmatyczna wokalistka zaskakuje i przypomina, czym jest prawdziwy, energetyczny rock. Podczas trasy koncertowej nie brakuje także przebojów O.N.A. i formacji Chylińska.

W 2018 roku producenci trasy – Music Company i Top Management – zapraszają na kolejne koncerty w ramach trasy „Forever Child Tour”.
Więcej informacji: musiccompany.pl


Impreza plenerowa „RPO! Rozkręcamy Powszechny Optymizm”

odbędzie się 26 maja 2018 roku w Elblągu. Podczas pikniku na Placu Katedralnym zostaną przedstawione przedsięwzięcia, które dzięki środkom unijnym powstały na Warmii i Mazurach.

Od 14.00 dzieci skorzystają ze specjalnej strefy. Najmłodsi mieszkańcy miasta i województwa pod opieką animatorów pobawią się, m.in. w dmuchanym wesołym miasteczku oraz wezmą udział w licznych konkursach, grach i zabawach przygotowanych specjalnie dla nich. Organizowane będą również warsztaty edukacyjne czy rodzinne gry, zabawy i łamigłówki. Wszyscy chętni będą mogli skosztować regionalnych potraw.

Podczas całego wydarzenia dostępne będą namioty tematyczne, w tym Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, w których będzie można uzyskać informacje o realizacjach i środkach unijnych od naszych doświadczonych Beneficjentów i specjalistów z Urzędu Marszałkowskiego!

O godz. 16.00 ruszy scena festiwalowa, na której wystąpią Krzysztof Cugowski z zespołem oraz zespół Feel. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Rozkręcamy Powszechny Optymizm – spotkajmy się na Placu Katedralnym w Elblągu!  


JOHN TOBIAS
„CZY TY TO TY?”
(Is the real you really you?)

Nieoczekiwana zmiana miejsc, czyli w pogoni za szczęściem!

Współczesne, wielkomiejskie osiedle. Harold wraca po pracy do domu. Zajęta przygotowaniem rodzinnego obiadu Honey, prowadzi z nim rutynową, popołudniową rozmowę. Dzień jak co dzień. Żadne z nich nie dostrzega nawet, że coś tu się nie zgadza, bo… On trafia do obcego mieszkania, a Ona w ferworze domowych obowiązków, bierze go za swojego małżonka. Nie ta żona, nie ten mąż! Gdy bohaterowie orientują się, że zaszła pomyłka, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót…

Zabawna, a zarazem bardzo życiowa komedia obyczajowa o miłości, związkach, skrywanych pragnieniach i tłumionych frustracjach, w pędzącym świecie XXI wieku. To sztuka o nas! W tej historii przedstawionej przez Johna Tobiasa, możemy przejrzeć się niczym w lustrze i jednocześnie szczerze pośmiać z samych siebie, podchodząc do wielu spraw z przymrużeniem oka.

Uwikłani w schematy, funkcjonując według powszechnie przyjętych szablonów, cierpiąc na ciągły niedoczas, porzucamy swoje marzenia. Efekt? Pogrzebana spontaniczność, zagłuszone prawdziwe „ja” oraz nieustająca, choć umiejętnie wypierana, tęsknota za wolnością i porywami serca. I choć kompaktowy świat, na każdą dolegliwość ciała lub duszy, zawsze znajdzie skuteczną pigułkę, to jednak głęboko skrywane pragnienia potrafią zupełnie nieoczekiwanie dojść do głosu. Jednak kiedy już zdobędziemy się na odwagę, żeby zawalczyć o inne życie, zalewa nas fala wątpliwości. Czy to wytęsknione, wyidealizowane życie, będzie lepsze? Czy warto ryzykować utratą dotychczasowej, wypracowanej stabilizacji? Czy aby na pewno trawa u sąsiada jest bardziej zielona?

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
23 maja 2018 r.
Godz. 17.30 i 20.00


Maciej Miecznikowski, Joanna Kołaczkowska i Wojciech Solarz już 1. sierpnia na deskach teatru w Elblągu.

15 lat od premiery kinowej filmu Marka Koterskiego tragikomiczna historia Adasia Miauczyńskiego powraca w wersji scenicznej jako „DZIEŃ ŚWIRA opera|musical”. Music Company i Sztukoteka, producenci trasy zapraszają na niezapomniane emocje w teatrach w całej Polsce.

W przedstawieniu według libretta Marka Koterskiego i z muzyką Hadriana Filipa Tabęckiego, wyreżyserowanym przez Marcina Kołaczkowskiego, widzowie odnajdą wszystko to, co najlepsze w pierwowzorze, ciekawe rozwiązania inscenizacyjne oraz doskonałe kreacje aktorskie. „DZIEŃ ŚWIRA opera|musical” zaskoczy nowatorską formą. Oryginalny tekst pierwowzoru zachowujący charakterystyczny styl językowy Koterskiego, łącznie z wulgaryzmami i powiedzeniami, które na stałe weszły do języka potocznego zostanie zaprezentowany na scenie w niekonwencjonalnej formie operowo-musicalowej.

W głównego bohatera wcieli się Maciej Miecznikowski. Wszystkie najważniejsze kobiety Adasia Miauczyńskiego zagra zjawiskowa Joanna Kołaczkowska. Jako Synuś Sylwuś wystąpi Wojciech Solarz, a w pozostałe role odegrają członkowie popularnego Kwartetu Rampa: Joanna Pałucka, Anna Ścigalska, Stefan Każuro, Grzegorz Kucias.

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
01 sierpnia 2017 r.
Godz. 17.00 i 20.15


JOHNNIE MORTIMER & BRIAN COOKE
„KIEDY KOTA NIE MA…”

“Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!
reżyseria Andrzej Rozhin

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
02 czerwca 2017 r.
Godz. 17.00 i 20.15


JOHNNIE MORTIMER & BRIAN COOKE
„KIEDY KOTA NIE MA…”

„Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie!
A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc
w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
13 lutego 2017r.
Godz. 17.00 i 20.15


Prezentujemy niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej, której koncerty wprawiają o szybszy rytm bicia tysiące serc!

Spektakularne show koncertowe, oparte na wyjątkowym porozumieniu z publicznością, które Beata Kozidrak & Bajm, solidnie budowali przez lata.

09.12.2016 godz. 18:15
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
Ul. Grunwaldzka 135
Organizatorem trasy koncertowej jest Music Company.